INFOLINIA +48 22 2441250
Bezpłatna wysyłka i zwroty
30 dni na zwrot towaru
 
 
Warenkorb (0)0,00 €
 
 
 
Bezpłatna wysyłka i zwroty
30 dni na zwrot towaru
 

 
 
 

Okulary korekcyjne

 
 
 
 
 
filtr
 
Sortierung
 
2 464
 
 
Produkty/Strona
 
Sortuj
 
 

Sortuj

  • sortuj wg ceny (najtańsze najpierw)
  • najdroższe najpierw
  • najczęściej kupowane
  • Sortuj wg daty ukazania się na rynku
filtr
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS125 01
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS304 01
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST1285 500
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS114 05
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST1284 500
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST3277 200
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS300 02
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS122 01
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS114 04
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS114 03
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS121 01
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Detroit UN594 05
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS300 03
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST3279 300
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson Gordon (ST1028 533)
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST1284 200
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST3277 300
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS138 02
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Detroit UN582 02
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS108 02
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Fraymz AC22
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Ben Sherman Angel (BENOP020 BLK)
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Ben Sherman Bow (BENOP028 MBLK)
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS147 06
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Montana MM604
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Strellson ST3030 100
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Fraymz 926 C
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Detroit UN574 06
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Levis LS147 04
206,21 zł
 
 
Okulary od projektantów. Detroit UN627 01
206,21 zł
 
 
 
1/52
1/52
2 3 4
50 51 52

Okulary korekcyjne

Eyewear by Edel-Optics – Nasze motto: SEE AND BE SEEN

Polski aforysta Robert Karpacz kiedyś napisał: „Niektórzy świecą oczami, bo mają ciemno w głowie!

Wcale nie musisz świecić oczami, tylko możesz zabłysnąć Twoim wyglądem. Pokażemy Ci jak. Ponieważ świat oczami Edel-Optics to świat pełen najmodniejszych i najbardziej czadowych okularów i mody okularowej. Męskie, damskie, dziecięce okulary, okulary do pracy przy komputerze, okulary dla graczy, okulary do czytania, okulary nerdy, okulary korekcyjne ze szkłami korekcyjnymi, Okulary bez wartości korekcyjnych, okulary dla osób noszących okulary i okulary dla osób potrzebujących okulary – z wyjątkiem okularów ochronnych spawalniczych, mamy ogromny wybór okularów korekcyjnych markowych i designerskich, takich jak na przykład okulary korekcyjne Ray Ban, okulary korekcyjne Tom Ford, okulary korekcyjne Oakley, okulary korekcyjne Strellson, okulary korekcyjne Porsche Design, okulary korekcyjne Prada, albo okulary korekcyjne BVLGARI w naszym asortymencie. Ponieważ zgodnie z naszym hasłem „SEE AND BE SEEN“ naturalnie zdajemy sobie sprawę, że w końcu liczy się jakość tak samo jak wygląd.

Wielkie gwiazdy kina i muzyki pop lubią nosić okulary przeciwsłoneczne, wiadomo. Ale wiele gwiazd zaczęło także nosić modne okulary korekcyjne już nie tylko ze zwykłej konieczności, lecz jako mocny znak rozpoznawczy kreując tym własny styl. Wiadomo że gwiazdy takie jak Steve Jobs, Johnny Depp, Queen Elizabeth II, Steven Spielberg, Meryl Streep, Woody Allen, Elton John albo Anne Hathaway dumnie noszą swoje okulary. Ale także inne gwiazdy sportu, kina lub telewizji takie jak LeBron James, Russel Westbrook, Tom Brady, Russel Crowe, Jeff Goldblum, Richards Gere, Cate Blanchett, Sharon Stone, Sarah Jessica Parker, Jean Reno, Martin Scorsese, Samuel L. Jackson, Julia Roberts, Chris Pine, Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Bono z U2, Moby, Kanye West, Pharrell Williams albo Vitali Klitschko, Kendall Jenner, Susan Sarandon, Bella Hadid i Gigi Hadid, wszyscy są fani wyjątkowych i wyrazistych oprawek okularowych. W końcu to tylko garść przykładów osobowości, które są znane z noszenia okularów. Jest ich naturalnie więcej, ale żeby wymienić wszystkich niestety nie wystarczy miejsca w tym tekście.

Jeśli chcesz zabłyszczeć niczym to robią gwiazdy hollywoodzkie, zostaw swoje soczewki kontaktowe w szufladzie i załóż zamiast tego jedne z naszych okularów korekcyjnych. Idealnie będą pasować do twojego charakteru, kształtu twarzy i oczywiście (jeśli ją masz) do wady wzroku.


fotos2/Korrektionsbrillen_1271x793.jpg


Historia okularów korekcyjnych

To, co w dzisiejszych czasach jest uważane jako całkiem normalne, ma za sobą długą 700-letnią historię: W czasach starożytnych powszechną praktyką było to, że ludzie musieli po prostu zaakceptować i pogodzić się z tym, że ich wzrok z czasem zawodził. Nie wszyscy jednak się z tym zgodzili. Tak więc słynny rzymski orator Cyceron narzekał na to, jak wielkim ciężarem jest mieć teksty czytane mu przez jego niewolników. Również słynny Cesarz Nero wykorzystywał szmaragdy, aby lepiej śledzić walki gladiatorów w Koloseum oraz wyścigi rydwanów w Cyrku Maximus.

Ani starożytne wysoko rozwinięte cywilizacje, takie jak Majowie, Egipcjanie, ani Chińczycy nie znaleźli rozwiązania na ten problem. Grecki matematyk i fizyk Archimedes (287-212 p.n.e.) podarował pierwszy impuls do myślenia wynalazkiem płonącego lustra, lustra Archimedesa, broń która według legendy podpaliła dużą część rzymskiej floty podczas trzyletniego oblężenia Syrakuz.

Pliniusz Starszy (23-79 r. n.e.) jako jeden z pierwszych zauważył powiększający się efekt szklanej kuli wypełnionej wodą w jednym z jego niezliczonych pism. Zjawisko jednak nie zostało jeszcze do niczego wykorzystane. Pierwszy krok we właściwym kierunku uczynił grecki filozof ** Ptolemeusz** (około 150 r. n.e.), określając prawa załamania światła. Minęło kolejne 1000 lat, zanim zostały one zauważone przez arabskiego matematyka i astronoma Alhazena, zwanego Ibn al-Haitam i opisane w książce "Skarb Optyki". Jego obserwacje znalazły zastosowanie w fundamentalnych prawach refrakcji. Refrakcja tworzy podstawę wyraźnego wzroku.

W swoim opracowaniu o Nauki Widzenia i Refleksji jako pierwszy zasugerował, że wzrok można by było wesprzeć za pomocą szlifowanej soczewki optycznej. Około 500 lat później Snellius (1581-1626) wprowadził prawo załamania światła i opublikował je w swojej pięciotomowej pracy o optyce.

Pierwszy przełomowy sukces w tej dziedzinie osiągnęli jednak mnisi włoscy w XIII wieku. Powstały pierwsze wypukłe soczewki z kryształu skalnego berylu, które w praktycznym zastosowaniu służyły głównie jako szkło powiększające.W 1267 roku franciszkanin z Oksfordu Roger Bacon udowodnił, że specjalne cięcie soczewek umożliwiło powiększenie małych i ledwo rozpoznawalnych liter.

Miejsce narodzin okularów jest jak wcześniej wspomniano głęboko związane z Włochami. Dokładniej mówiąc, w znanej na całym świecie weneckiej hucie szkła na włoskiej grupie wysp Murano. Ale więcej z powodów logistycznych, a mniej naukowych. W rzeczywistości, w XIII wieku byli jedynymi, którzy byli w stanie wyprodukować weneckie białe szkło. Sukces ten doprowadził do tego, że wkrótce potem ustanowiono nawet pierwsze przepisy gwarantujące jakość procesu produkcji.

Pierwsze narzędzia do korekcji wzroku które można by było już nazwać okularami, to były wypukłe soczewki ze szkła, oprawiane w oprawki z żelaza, rogu albo drewna. Okulary utrzymywano ręką przed oczyma, ponieważ nie można je było nosić na nosie, na przykład korzystając z przytwierdzonej do niej rączki do trzymania. W ten sposób ludzie z wadą wzroku nadal mieli możliwość ucieszyć się słowem pisanym pomimo dalekowzroczności.

Wraz z upowszechnieniem się nauki Snelliusa, narzędzia do korekcji wzroku zaczęły coraz bardziej przypominać naszych dzisiejszych modeli. Binokle powoli znikały i musiały ustępować coraz bardziej okularom z zausznikami. Zwłaszcza zamożnym i bogatszym mieszczanom i arystokratom podobały się nowe ramy, ponieważ mogli się wyraźnie odróżnić od niższych klas społecznych, nosząc oprawki z brązu lub żelazu.

W Hiszpanii zaczęły dominować coraz większe modele i mogły być nawet postrzegane jako swego rodzaju symbol statusu. Po raz pierwszy wzięto również pod uwagę komfort noszenia, dzięki czemu skórzany mostek na nos był coraz częściej wykorzystywany w ówczesnych oprawkach. Niemniej jednak mocowanie na nosie oprawki pozostało jednym z największych problemów tamtego okresu. Rozwiązanie znaleziono dopiero dzięki wynalezieniu oprawek drucianych z zausznikami spoczywających na uszach w XIII wieku. Do tej pory oprawki okularowe albo zsuwały się z nosa, albo były zamocowane na nosie tak ciasno, że użytkownik nie uznawał noszenie ich za szczególnie wygodne.

Pod koniec XVIII wieku coraz większą popularnością cieszył się przyrząd optyczny, lepiej znany jako monokl. Zwłaszcza wysokie społeczeństwo w Niemczech i Anglii wykorzystywało go wielokrotnie, podczas gdy Francuzi woleli przyrząd optyczny posiadający rączkę „Lorgnon“. Monokle nie nosiło się na nosie, tylko utrzymywano na miejscu przez mięśnie wokół oka. Zaleta była, że można je było je łatwo schować do kieszeni, aby środowisko arystokratyczne w Paryżu i okolicach nie zauważyło ani odrobiny słabości.

Nasze okulary zawdzięczają swój obecny wygląd dalszemu rozwojowi w latach dwudziestych XX wieku i dzisiaj nie ma prawie już żadnych ograniczeń co do różnorodności kształtów, kolorów i materiałów. Szczególnie w nowym tysiącleciu, wizerunek okularów się zmienił. Okulary były często postrzegane jako konieczne zło a dzisiaj należą do jednych z najważniejszych dodatków modnych na świecie.

Okulary korekcyjne

To oczywiste, że nasi doświadczeni optycy nie tylko rozumieją swoje rzemiosło, ale także są świadomi zarówno aspektu mody, jak i tego, jak ważne jest, aby z ostrą jak brzytwa precyzją śledzić nawet najmniejszy szczegół w ostatnim rzędzie. W końcu duża część ludzi potrzebuje dziś okularów i my jak najbardziej chcemy spełnić oczekiwania.

Co dotyczy okulary na receptę, możemy szybko rozwiązać wszelkie problemy dzięki naszej skupionej wiedzy fachowej i jeśli masz jeden wielki znak zapytania na twarzy, to obiecujemy że zniknie jak najszybciej. Jednak istnieją różnice, jeśli chodzi o wadę wzroku. Wpośród okularów jednoogniskowych trzeba wyróżniać wartości pomiędzy krótkowzrocznością (myopia) i nadwzrocznością (hyperopia). Poza tym nie ma dalszych przeszkód do pokonania, na temat wyboru okularów korekcyjnych lub wyboru okularów przeciwsłonecznych. Tylko przy wysokich wartościach dioptrii warto rozglądać się za grubszymi ramkami, aby szkło nie wystawało poza ramkę.

Warto wspomnieć kolejny podział na temat wartości, ponieważ w większości przypadków ewentualnych użytkowników okularów, wystarczają już okulary do czytania. Od około 40 roku życia prezbiopia lub starczowzroczność, czyli naturalna utrata funkcji oka, może zacząć bowiem pozostawiać swoje pierwsze ślady. Prezbiopia nie należy ani do kategorii krótkowzroczności ani do nadwzroczności i dlatego wymagana jest też inna forma korekcji wady wzroku, w postaci okularów korekcyjnych lub okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych, specjalnie dostosowanych na odległości bliskiego zakresu **około 30 do 45 centymetrów

Takie rozwiązanie ma jednak nie tylko zalety. Przecież okulary do czytania trzeba zakładać i zdejmować wielokrotnie, ponieważ nie są one przeznaczone do patrzenia na odległość. Z tego powodu oprawki do okularów do czytania często są dosyć wąskie, aby ułatwić spojrzenie ponad krawędź ramki. Może to jednak być uciążliwe i dlatego okulary progresywne mogą stanowić odpowiednią alternatywę do zwykłych okularów do czytania, ponieważ częste zakładanie i zdejmowanie oprawek wtedy nie jest już potrzebne.

Zakup okularów progresywnych

Okulary progresywne korygują nie tylko krótko- i nadwzroczność, ale jednocześnie starczowzroczność. Możliwe jest to, ponieważ na szkłach progresywnych znajdują się trzy różne sfery o różnych wartościach. Górna część szkła jest do patrzenia w dal, podczas gdy dolna część jest do czytania lub patrzenia w bliży. Środek szkła zapewnia dobre widzenie pośrednich dystansów i umożliwia płynne przejście pomiędzy strefy widzenia z bliska i strefy do dali. Ale uwaga! Mniejsze oprawki często nie nadają się do okularów progresywnych, ponieważ żeby mogły spełniać swoje funkcje, wspomniane trzy sfery potrzebują wystarczająco dużo miejsca.

Jeśli szukasz okularów progresywnych, warto odwiedzić nas w naszym [salonu flagowym w Hamburgu] (aez/), „nowa mekka” fanów markowych okularów w Niemczech. U Nas znajdziesz nie tylko ogromny wybór markowych okularów i spotkasz naszych wspaniałych optyków, ale także możesz się przekonać o naszej kompetencji i nowoczesnych rozwiązań technicznych, szczególnie na temat Twoich nowych okularów progresywnych w niesamowicie atrakcyjnej cenie. Jeśli jednak nie masz okazji nas odwiedzić, to z nami przynajmniej oszczędzisz na oprawce w naszym sklepie internetowym. Niestety z powodu naszych wysokich standardów jakości na chwilę obecną nie sprzedajemy szkieł progresywnych przez Internet.


fotos2/Sehbrillen-Männer-und-Frauen_1271x793.jpg


Nasze funkcje filtrowania sprawiają, że zakup okularów u Nas jest dziecinnie prosty

Żeby ułatwić sobie zakup nowych okularów, możesz się przyjrzeć naszym możliwościom filtrowania wyników, znajdującym się po lewej stronie ekranu. Korzystając z różnych opcji, możesz ograniczyć wybór okularów i w ten sposób odnajdziesz szybciej swój wymarzony model w naszym sklepie.

Kształt twarzy: Tutaj zobaczysz oprawki, które idealnie pasują do kształtu Twojej twarzy i które podkreślają Twoje indywidualne rysy twarzy. Nieważne czy masz okrągłą, kwadratową, owalną lub twarz w kształcie serca. Za pomocą jednego kliknięcia znajdziesz coś dla siebie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat jakie oprawki wyjątkowo podkreślają który typ twarzy, to polecamy zajrzeć do naszego tutorialu.

Rozmiar: Ważne jest aby zwrócić uwagę na to, żeby okulary nie powinny być ani szersze, ani węższe od Twojej twarzy. Oczywiście wyjątkiem są ekstrawaganckie okulary, które mają się rzucać w oczy. Nosisz już okulary? W takim razie, znajdziesz rozmiar wydrukowany na zauszniku, albo możesz też samemu wymierzyć rozmiar szkła. Rozmiar zawsze jest podawany w milimetrach. Jeśli chcesz ograniczyć wyniki, to możesz również wybrać na lewej stronie opcje „filtruj“ rozmiary. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat jaki rozmiar jest odpowiedni dla Ciebie? Nasz „Master of Glasses“ przygotował kilka porad, które Ci pomogą z wyborem odpowiednej oprawki.

Kształt okularów: Wiesz już że jakiś specyficzny kształt okularów wygląda świetnie na Twojej twarzy, czy szukasz może nowych inspiracji? Być może spodobają Ci się okulary prostokątne, kwadratowe, w kształcie panto albo kocie oczy. Zobacz też okulary okrągłe albo oprawki owalne. Możesz od razu wybrać ulubiony kształt oprawek na naszej stronie albo korzystać z funkcji filtrujących po lewej stronie ekranu.

Typ oprawki: Tutaj znajdziesz podział na oprawki okulary bezramkowe, półramkowe lub pełne. Okulary bezramkowedyskretne i minimalistyczne. Można je łączyć niemal ze wszystkim. Oprawki pełne uważa się jako klasyczny wybór. Dzięki mnóstwo różnych kształtów i kolorów, klasyczne oprawki mogą się szybko przemienić w doskonały dodatek modny, nawet w ekstrawagancki wieczór. Okulary półramkowe można podzielić na dwie kategorie. Podczas gdy okulary otwarte u dołu są najczęściej używane jako okulary korekcyjne do czytania, okulary otwarte u góry są nowoczesną i dyskretną alternatywą do oprawek pełnych, jeśli szuka się czegoś nietypowego i modnego na nowy sezon.

Kolor: Kolor oprawki powinien zawsze pasować do koloru Twoich oczu i włosów. W przypadku jasnej urody sprawdzają się: złote, brązowe albo pastelowe kolory okularów. Masz ciemnie włosy i ciemne oczy i chcesz zwrócić na siebie uwagę? Szukaj okulary oprawki o intensywnych kolorach.

Materiał: Opcja filtrująca oprawki pod względem konkretnego materiału. Oprawki z tworzywa sztucznego zapewniają wyjątkowy komfort noszenia i największy wybór kolorów i kształtów. Oprawki z metalu, tytanu lub carbonu mogą być bardzo cienkie, wyglądają świetnie jako klasyczne okulary a oprócz tego są wyjątkowo wytrzymałe.

Marki: U nas znajdziesz wszystko, czego Twoje oczy pragną. Znane marki, takie jak Tommy Hilfiger, Dolce&Gabbana, Gucci, Emporio Armani, Burberry, Persol i Esprit oraz ), JB by Jerome Boateng czy też okulary marki Strellson.


fotos2/Brille-Männer_1271x793.jpg


Jakie okulary pasują do mnie? – Tutorial i wirtualna przymierzalnia

Czadowy strój na każdą okazję w tym roku już został wybrany, ale nadal szukasz czegoś oryginalnego, co udoskonaliłoby Twój wizerunek? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. My wiemy jakie okulary są w tej chwili modne i które oprawki pasują do Twojej twarzy. Możesz także skorzystać z porady naszego Master of Glasses, który ma parę wskazówek na temat okularów i jak sobie poradzić na początku z naszym ogromnym wyborem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Okulary korekcyjne damskie i okulary korekcyjne męskie są dostępne w najróżniejszych wariantach. Różnią się przede wszystkim wyglądem, jakością, designem i wykorzystywanymuszlachetnieniom.

Klasyczne oprawki okulary są i zawsze będą modne. Dostaniesz je w najróżniejszych kolorach, ale najbardziej popularne kolory w tym sezonie, jeśli chodzi o niezbędne modele, są brązowe okulary korekcyjne i złote okulary korekcyjne.

Ważnym kryterium jest oczywiście także odpowiedni rozmiar, a mianowicie szerokość szkieł w okularach. Orientacyjnie można powiedzieć że: „Odpowiednie okulary dla Ciebie to takie, które nie są za duże, ani za małe“. Nasz „Master of Glasses“ przygotował kilka wskazówek dla Ciebie. Jeśli to nie wystarczy, to znajdziesz więcej informacji na temat każdego z naszych ponad 40.000 różnych artykułów także na stronie konkretnych produktów. Tutaj możesz przeczytać jakie okulary należą do najmodniejszych w tym roku, lub jakie były modne w 2017,2018 i 2019 okulary korekcyjne męskie i okulary korekcyjne damskie. Dowiesz się też, czy raczej pasują do Ciebie okrągłe okulary oprawki lub kwadratowe okulary oprawki. Masz jeszcze jakieś pytania? Nie ma problemu. Nasz blog z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Ty musisz zadecydować czy wybrane okulary pasują do Ciebie, bo w końcu najważniejsze jest, jak się czujesz z okularami na twarzy i jak Ci się podobają. Większość okularów korekcyjnych z naszego asortymentu możesz przymierzyć w naszej wirtualnej przymierzalni i za pomocą funkcji możesz zorientować się, jak wyglądasz w wybranych okularach. Do tego możesz wykorzystać Twoją kamerę internetową. Ikonkę online fitting 2D/3D znajdziesz na stronach okularów na których jest dostępna funkcja. Jeśli wolisz zobaczyć okulary na własne oczy, to masz możliwość skorzystać z naszego darmowego zwrotu towaru. Zamów okulary, przymierz w domui odeślij z powrotem.

Ale jakie oprawki właściwie wchodzą w grę? Orientacyjnie mówi się, że zależy od kształtu własnej twarzy i na podstawie tego, można dobrać odpowiednie okulary:

Twarz w kształcie serca: Okulary cat eye albo inaczej okulary kocie oczy lub okulary butterfly cyzli **okulary w kształcie motylka biją rekordy sprzedaży i pasuj wyjątkowo dobrze do tego typu twarzy. Poza tym do twarzy w kształcie serca świetnie wyglądają okrągłe oprawki i owalne okulary. Wybór koloru oprawki zazwyczaj zależy od Twojego typu urody a jeśli chcesz wiedzieć jakie oprawki okulary raczej ominąć: okulary z szerokimi i rzucającymi się w oczy zausznikami nie pasują do Twojego typu twarzy.

Okrągła twarz: Jeśli masz okrągły typ twarzy, warto spojrzeć na kwadratowe okulary i oprawki które nie są zbyt grube. Nadadzą wtedy Twojej twarzy bardziej wyrazistego kształtu.

Kwadratowa twarz: Zupełnie przeciwnie jest w przypadku kwadratowej twarzy. Okrągłe oprawki i owalne okulary doskonale podkreślają Twoją twarz i nadadzą jej bardziej delikatnego wyrazu. Wybór materiału (tworzywa sztuczne, metal itp.) musi naturalnie odpowiadać Twoim preferencjom. Naszym zdaniem warto postawić na łagodne kolory, które nadadzą Ci nutki elegancji.

Owalna twarz: Jeśli masz owalną twarz, to każdy kształt oprawki może do Ciebie pasować. Nie ważne czy będzie to kwadratowa, owalna, albo okrągła oprawka. Ale uwaga: Nie zapomnij, że okulary muszą pasować do Ciebie i do twojej osobowości!

Oprócz tego mamy w naszym asortymencie okularów i oprawek oczywiście wszystko czego dusza, a właściwie czego oko zapragnie. Warto spojrzeć na przykład na czarne okulary, które pod względem mody i aktualności nigdy nie zawiodą. Szare okulary, niebieskie okulary, złote okulary, czerwone okulary, różowe okulary i srebrne okulary mamy między innymi w naszej ofercie. Do wyboru do koloru, więc na co czekasz. Zajrzyj do Nas.

Naturalnie dostaniesz u Nas także białe okulary** albo przeźroczyste okulary. Pasują do niemalże każdego ubrania i każdego typu urody.

Ponadto mamy także kolorowe okulary oprawki dla ludzi, którzy cieszą się życiem tak samo jak barwami tęczy. Na przykład żółte okulary, pomarańczowe okulary, zielone okulary albo fioletowe okulary. Popularne są też okulary ze wzorem zwierzęcym, okulary z drewna albo okulary vintage. Jeśli szukasz czegoś szczególnie wyjątkowego: Proponujemy wielokolorowe okulary i modele w specjalnych edycji limitowanych.

Podsumowując: Mamy je wszystkie! Okulary korekcyjne Calvin Klein, okulary korekcyjne Gucci, okulary korekcyjne Oakley, okulary korekcyjne Ray Ban, okulary korekcyjne Polaroid, okulary korekcyjne Guess albo ekskluzywne okulary korekcyjne DITA i wiele innych znajdziesz w naszym sklepie Edel-Optics. Jaką markę wybierzesz? W końcu to tylko kwestia gustu. Ty decydujesz!

Jeśli chcesz być na wiele lat zadowolony ze swoich oprawek, wybierz te, które komponują się również z Twoją garderobą i pasują do Twojej osobowości. Jeśli jesteś osobą ekstrawertyczną i lubisz się rzucać w oczy, to możesz nosić ekstrawaganckie oprawki i jaskrawe, mocne kolory. Wolisz coś spokojniejszego? W takim razie wybierz oprawki na żyłce albo okulary bezramkowe w kolorze czarnym lub brązowym. Oczywiście że zawsze masz tez możliwość zabawy z akcentami i kontrastami, jakie niektóre okulary i oprawki mają na Twój wizerunek. Jednak i w tym przypadku okulary powinny pasować do Ciebie i do Twojej osobowości, żebyś się zawsze i wszędzie czuł/a dobrze i swobodnie.

Jeśli masz jakieś ulubiony model, na przykład okulary oprawki z metalu, tworzywa sztucznego octanu lub tytanu, możesz od razu zamówić modne okulary korekcyjne w atrakcyjnej cenie online. Oprócz tego oprawki okularowe korekcyjne można nam bez najmniejszego problemu z powrotem bezpłatnie odesłać korzystając z opcji darmowy zwrot. Więc nie ma problemu, jeśli chcesz zobaczyć kilka oprawek i okularów zanim zadecydujesz je zatrzymać. Wykluczone są okulary, które mają wstawione szkła korekcyjne wykonane na indywidualne zamówienie, chyba że jest to wada techniczna. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania ogólne, albo na temat zamówienia, to nie zwlekaj i zadzwoń do Nas do naszego biura obsługi klienta poprzez lokalny numer telefonu albo, odwiedź nas w Hamburgu, w jednym z naszych sklepach stacjonarnych, jeśli przypadkowo jesteś w okolicy.

Przymierzalnia wirtualna online

Mamy ponad 50.000 produktów w naszym sklepie internetowym, tak więc jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy i każda u Nas znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy będą to modne okulary korekcyjne z tworzywa sztucznego albo oprawki z metalu. My mamy nie tylko *najlepsze ceny, które są aktualizowane codziennie, ale i najnowsze trendy w naszym outlet markowych okularów korekcyjnych. U nas znajdziesz codziennie to nowe ciekawe promocje. U Nas szklanka jest zawsze w ponad połowie pełna, nie tylko dla optymistów.

Bez względu na to, czy masz już swój najbardziej widoczny dodatek modny tuż przed oczami, albo szukasz jeszcze inspiracji, u Nas znajdziesz prawie wszystkie markowe okulary. Szukasz ray bany albo okulary Gucci? Oprawki Prada albo okulary korekcyjne Tom Ford? W Edel-Optics mamy ogromy wybór wyłącznie dla Ciebie. Nie możesz się zdecydować? Codziennie możesz to coraz więcej oprawek przymierzyć wirtualnie. Po prostu wejdź na stronę odpowiednich okularów, włącz kamerkę internetową i kliknij na ikonkę online fitting 2D/3D. Wybraneokulary korekcyjne od razu pojawią się na Twoim wirtualnym nosie. Na wszystkie okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne możesz skorzystać z usługi darmowy zwrot i po prostu przymierzyć w domu przed lustrem okulary spokojnie i bez stresu.

Serwis

Chcemy wyróżnić się wśród innych optyków internetowych nie tylko w porównaniu cenowym. Edel-Optics chce zapewnić klientom wyjątkowe wrażenia podczas zakupów, ponieważ zakup odpowiednich okularów do ulubionych butów lub nowej torebki powinien być idealny i bezproblemowy. Jeżeli masz pytania, szukasz najlepszego rozwiązania albo porady, to nasze biuro obsługi klienta chętnie pomoże Ci przez telefon lub poprzez maila. Prezent ma dotrzeć na czas? U Nas zawsze masz możliwość skorzystać z przesyłki ekspresowej. Jeśli złożysz zamówienie przed 18:00 i wybierzesz opcje wysyłki ekspresowej, to gwarantujemy, że Twoje nowe okulary korekcyjne trafią do Twoich rąk już następnego dnia. Zamów za pobraniem, przez Paypal albo wybierz inną metodę płatności. Twoje nowe okulary korekcyjne już czekają na Ciebie!

Jeśli masz wadę wzroku, to możesz w naszym sklepie także dobrać odpowiednie szkła korekcyjne. Oferujemy znane marki szkieł, takie jak Hoya i Seiko, albo też szkła korekcyjne niemieckiej firmy Schulz. Prawdziwa jakość made in germany. Nasz cyfrowy optyk wybierze dla Ciebie odpowiednie szkła korekcyjne w najkorzystniejszej cenie, a jeśli szukasz czegoś konkretnego, to możesz wybrać odpowiednie szkła korekcyjne do Twojej oprawki , poprzez funkcje filtrujące po prawej stronie ekranu.

Odpowiadamy na Wasze pytania

Nasz entuzjazm na temat okularów nie kończy się na tym, że przynosimy Wam kartonik z 100% oryginalnymi okularami, oryginalnym etui na okulary wraz z ściereczką do czyszczenia. Zajmujemy się także ważnymi tematami takimi jak: jak odpowiednio wyczyścić okulary, jak wstawić szkło, które wypadło z oprawki lub wszystko, co dotyczy ochrony przed promieniowaniem UV.

Jako specjalista sprzedaży okularów przez Internet jesteśmy często pytani o to, w jaki sposób dopasować okulary, żeby nie spadały z nosa. Tutaj mamy dla Ciebie naturalnie też kilka prostych wskazówek: W większości wypadków okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne posiadają standardową regulację wstępną, dzięki czemu często nie trzeba wcale dużo regulować. Jeśli w pojedynczych wypadkach trzeba dopasować okulary, to można w prosty sposób samemu spróbować. Nasz Master of Glasses przygotował dla Was poradnik jak odpowiednio dopasować okulary.

Ponieważ nie mamy w głowie praktycznie nic innego poza okularami i oprawkami, nasz blog jest pełny interesujących artykułów na mnóstwo tematów z świata mody odbitej w szkłach okularów. Co tydzień informujemy na bieżąco o najnowszych trendach, modzie i o świecie okularów.

Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o markowe okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne i szkła korekcyjne nie tylko dla entuzjastów mody. Pod naszym hasłem "SEE AND BE SEEN" oferujemy Tobie najwyższej jakości okulary korekcyjne damskie i okulary korekcyjne męskie po niesamowicie niskich cenach i 30 dni czasu na darmowy zwrot. U Nas znajdziesz markowe tanie okulary korekcyjne i niejedną niesamowitą promocje. To u Nas oczywiste. Rozejrzyj się teraz online i sam oceń nasz wyjątkowo duży ** asortyment okularów**, nasze modne okulary korekcyjne i kolekcje gwiazd Sylvie Meis, Guido Maria Kretschmer i Jérôme Boateng. Więc na co czekasz? Odwiedź nas w naszym niezwykłym świecie okularów! Witamy w Edel-Optics!

Potrzebują Państwo pomocy?
Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta:
+48 22 2441250
Pon-Pt 9-18
 
ZWROT TOWARU
 
Nasz sklep
 
pradnik wideo