INFOLINIA +48 22 2441250  
Bezpłatna wysyłka i zwroty  
30 dni na zwrot towaru  
As we are currently changing our systems, customer support availability may be slightly reduced. Please be assured we will get back to you as soon as possible!
0
0
Koszyk
 
todo
0
0
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary korekcyjne
Okulary sportowe

 
 
 

Metody płatności

 
Metody płatności
Metody płatności
Karta kredytowa
 
Ze względu na zmianę rozwiązania uwierzytelniającego 3D Secure 2.0, musimy obciążyć Twoją kartę kredytową natychmiast po otrzymaniu zamówienia. Prosimy o wyrozumiałość.
Paypal
 
Paypal umożliwia bezpieczne i wygodne płatności online.
BLIK
 
Płatności BLIKIEM jest bardzo prosta - podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej.
Pay-By-Link
 
W następnym kroku otrzymasz wygenerowany przez nas link z danymi niezbędnymi do zapłaty. Wybierzesz swój bank i po zalogowaniu potwierdzisz transakcję. Po zakończeniu transakcji następuje wylogowanie z konta bankowego i potwierdzenie transakcji.
Płatność z góry
 
Towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Należy pamiętać, że kwota musi zostać przelana na konto w Niemczech. Nie ponosimy kosztów prowizji bankowych przy przelewie międzynarodowym, ani innych dodatkowych opłat (na przykład za przewalutowanie) podnoszonych przez bank klienta. Zamówienia przelewem bankowym mają dodatkowy czas oczekiwania do 3 dni roboczych. Zamówienia są automatycznie anulowane, jeśli płatność nie zostanie potwierdzona w ciągu 21 dni od momentu złożenia zamwienia.
Pobranie pocztowe
 
Należność jest płatna do rąk kuriera w chwili otrzymania towaru.