INFOLINIA +48 22 103 35 36
Bezpłatna wysyłka i zwroty  
30 dni na zwrot towaru  
pokaż wszystkie wyniki
Twój koszyk jest jeszcze pusty.
0
0
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary korekcyjne
Okulary sportowe

ZWROT TOWARU

szybko i wygodnie zamówisz etykietę zwrotną

ZWROT TOWARU

Otrzymaliście niepasujący rozmiar lub okulary wam się nie podobają?

Nie ma sprawy! W ciągu 30 dni od daty doręczenia przesyłki możecie bezpłatnie zwrócić zakupione u nas oprawki i okulary przeciwsłoneczne. Uwaga: okulary ze szkłami korekcyjnymi są wykonywane na indywidualnie zamówienie i dlatego nie ma możliwości ich wymiany. Jeśli okulary ze szkłami korekcyjnymi, które wykonaliśmy na wasze indywidualne zamówienie, nie spełniają waszych oczekiwań, skontaktujcie się z naszym biurem obsługi klienta. Postaramy się zaoferować wam pasujące i nieskomplikowane rozwiązanie. Jeśli nie znajdziemy satysfakcjonującego was rozwiązania, zaoferujemy wam w okresie do 30 dni od terminu dostawy waszych okularów ze szkłami korekcyjnymi bon na zakupy o równowartości waszego zamówienia.

Prosimy o podanie numeru waszego zamówienia i adresu e-mail użytego w zamówieniu, a my prześlemy wam drogą mailową list przewozowy do bezpłatnego zwrotu okularów. Sprawdźcie także skrzynkę SPAM. Jeśli nie otrzymaliście naszego maila, dajcie nam znać mailowo lub pod numerem telefonu +48 22 103 35 36.


Zwróćcie uwagę na pisownię dużych i małych liter!


Numer zamówienia (np. E-PL23-3300710):
Adres e-mail, który został podany przy składaniu zamówienia
Proszę wybrać powód
*opis opcjonalny
Captcha
 

Poza tym: Aby ułatwić wam zakupy w naszym sklepie, oferujemy dla wielu modeli wirtualną przymiarkę przy pomocy kamery lub zdjęcia. Szukajcie tego symbolu:

Online Fitting