INFOLINIA +48 22 2441250  
Bezpłatna wysyłka i zwroty  
30 dni na zwrot towaru  
As we are currently changing our systems, customer support availability may be slightly reduced. Please be assured we will get back to you as soon as possible!
0
0
Koszyk
 
todo
0
0
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary korekcyjne
Okulary sportowe
Home  >  Domowa przymiarka okularow

Tylko cztery kroki do Twoich nowych okularów

 

Chcesz przymierzyć nowe okulary w domu przed zakupem? Nie ma sprawy! Edel-Optics oferuje 30-dniowe prawo do zwrotu wszystkich oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Kiedy już zdecydujesz się na ulubiony model, możesz skorzystać z usług naszych optyków, którzy wstawią w wybrane oprawki szkła korekcyjne zgodne z wystawioną receptą.

 

1. Wybierz swoje ulubione modele okularów

U nas znajdziesz największy w Europie wybór markowych okularów dostępnych od ręki. Różne opcje filtrowania ułatwiają wybór oprawek. Można sortować np. według kształtu twarzy, płci, szerokości okularów, koloru, materiału lub ceny. W ten sposób szybko i łatwo znajdziesz odpowiednie okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne. Dzięki naszej wirtualnej przymierzalni możesz przymierzyć wiele modeli od razu na swoim komputerze - za pomocą kamerki internetowej lub zdjęcia.

 

2. Przymierz okulary w domu

U nas możesz zamówić wszystkie oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne do wygodnej przymiarki domowej. Dla tych, którym zależy na czasie, oferujemy także dostawę ekspresową w ciągu 24 godzin. Masz u nas 30 dni na zwrot towaru, więc dość czasu, aby spokojnie przymierzyć okulary i naradzić się z przyjaciółmi i rodziną, które okulary najlepiej do ciebie pasują.

 

3. Wybierz odpowiednie soczewki okularowe

Decyzja w sprawie oprawek zapadła. Teraz chcesz dobrać do nich odpowiednie soczewki korekcyjne? Kiedy otrzymasz zamówienie z wybranymi oprawkami, wyślemy do ciebie e-mail z linkiem, który przeniesie cię bezpośrednio do naszego cyfrowego optyka. Tam podasz wartości z recepty od swojego okulisty, a nasz cyfrowy optyk automatycznie zaproponuje ci najkorzystniejsze opcje soczewek korekcyjnych. Teraz możesz wybrać szkła i jeśli chcesz, dodać różne ulepszenia, takie jak dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV, przyciemnienie, filtry światła niebieskiego lub dodatkową powłokę antyrefleksyjną. Jeśli na recepcie nie podany został rozstaw źrenic, w naszym cyfrowym optyku znajdziesz wzkazówki, jak je w domu zmierzyć. Możesz także poprosić o pomoc lokalnego optyka.

 

4. Odeślij do nas wybrane oprawki, a my wstawimy soczewki korekcyjne

Po złożeniu zamówienia na soczewki korekcyjne, możesz odesłać oprawki do naszego warsztatu. W tym celu wyślemy ci automatycznie e-mail z bezpłatną etykietą zwrotną. Kiedy twoje oprawki dotrą do nas, nasi optycy bezzwłocznie zamówią, dopasują i wstawią soczewki korekcyjne w twoje oprawki i po kilku dniach otrzymasz gotową parę nowych okularów korekcyjnych.

Kliknij tutaj, aby znaleźć swoje nowe wymarzone okulary:

 
 

 
 

Nie jest jeszcze wszystko jasne? [Tutaj](faq.html) mamy jeszcze parę wskazówek.