INFOLINIA +48 22 103 35 36
Bezpłatna wysyłka i zwroty  
30 dni na zwrot towaru  
pokaż wszystkie wyniki
Twój koszyk jest jeszcze pusty.
0
0
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary korekcyjne
Okulary sportowe
Home  >  Domowa przymiarka okularow

Tylko cztery kroki do Twoich nowych okularów

 

Chcesz przymierzyć nowe okulary w domu przed zakupem? Nie ma sprawy! Edel-Optics oferuje 30-dniowe prawo do zwrotu wszystkich oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Kiedy już zdecydujesz się na ulubiony model, możesz skorzystać z usług naszych optyków, którzy wstawią w wybrane oprawki szkła korekcyjne zgodne z wystawioną receptą.

 

1. Wybierz swoje ulubione modele okularów

U nas znajdziesz największy w Europie wybór markowych okularów dostępnych od ręki. Różne opcje filtrowania ułatwiają wybór oprawek. Można sortować np. według kształtu twarzy, płci, szerokości okularów, koloru, materiału lub ceny. W ten sposób szybko i łatwo znajdziesz odpowiednie okulary korekcyjne lub okulary przeciwsłoneczne. Dzięki naszej wirtualnej przymierzalni możesz przymierzyć wiele modeli od razu na swoim komputerze - za pomocą kamerki internetowej lub zdjęcia.

 

2. Przymierz okulary w domu

U nas możesz zamówić wszystkie oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne do wygodnej przymiarki domowej. Dla tych, którym zależy na czasie, oferujemy także dostawę ekspresową w ciągu 24 godzin. Masz u nas 30 dni na zwrot towaru, więc dość czasu, aby spokojnie przymierzyć okulary i naradzić się z przyjaciółmi i rodziną, które okulary najlepiej do ciebie pasują.

 

3. Wybierz odpowiednie soczewki okularowe

Decyzja w sprawie oprawek zapadła. Teraz chcesz dobrać do nich odpowiednie soczewki korekcyjne? Kiedy otrzymasz zamówienie z wybranymi oprawkami, wyślemy do ciebie e-mail z linkiem, który przeniesie cię bezpośrednio do naszego cyfrowego optyka. Tam podasz wartości z recepty od swojego okulisty, a nasz cyfrowy optyk automatycznie zaproponuje ci najkorzystniejsze opcje soczewek korekcyjnych. Teraz możesz wybrać szkła i jeśli chcesz, dodać różne ulepszenia, takie jak dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV, przyciemnienie, filtry światła niebieskiego lub dodatkową powłokę antyrefleksyjną. Jeśli na recepcie nie podany został rozstaw źrenic, w naszym cyfrowym optyku znajdziesz wzkazówki, jak je w domu zmierzyć. Możesz także poprosić o pomoc lokalnego optyka.

 

4. Odeślij do nas wybrane oprawki, a my wstawimy soczewki korekcyjne

Po złożeniu zamówienia na soczewki korekcyjne, możesz odesłać oprawki do naszego warsztatu. W tym celu wyślemy ci automatycznie e-mail z bezpłatną etykietą zwrotną. Kiedy twoje oprawki dotrą do nas, nasi optycy bezzwłocznie zamówią, dopasują i wstawią soczewki korekcyjne w twoje oprawki i po kilku dniach otrzymasz gotową parę nowych okularów korekcyjnych.

Kliknij tutaj, aby znaleźć swoje nowe wymarzone okulary:

 
 

 
 

Nie jest jeszcze wszystko jasne? [Tutaj](faq.html) mamy jeszcze parę wskazówek.