Emilio Pucci EP0249 (66V) Banner
Emilio Pucci EP0249 (66V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0249 (66V)
EP024966V
Emilio Pucci   EP0249 66V blauRot/Einfarbig
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm