Emilio Pucci EP0251 (45F) Banner
Emilio Pucci EP0251 (45F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Emilio Pucci   Caret Right Icon   EP0251 (45F)
EP025145F
Emilio Pucci   EP0251 45F braun verlaufendGlänzend Hellbraun
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm