Emilio Pucci EP0254 (53E) Banner
Emilio Pucci EP0254 (53E)
EP025453E
Emilio Pucci   EP0254 53E braunBlond Havanna
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm