Emilio Pucci EP5282 (050) Banner
Emilio Pucci EP5282 (050)
EP5282050
Emilio Pucci   EP5282 050 Hellbraun/Verlauf
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm