Gant GA00039 (52E) Banner
Gant GA00039 (52E)
GA0003952E
Gant   GA00039 52E braunDunkel Havanna
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm