Guess by Marciano GM00036 (33W) Banner
Guess by Marciano GM00036 (33W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00036 (33W)
GM0003633W
Guess by Marciano   GM00036 33W blau verlaufendGlänzend Blassgold
Szerokość szkieł
58 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm