Guess by Marciano GM00038 (10W) Banner
Guess by Marciano GM00038 (10W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00038 (10W)
GM0003810W
Guess by Marciano   GM00038 10W blau verlaufendGlänzendes Helle Ruthenium
Szerokość szkieł
57 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm