Guess by Marciano GM00039 (59W) Banner
Guess by Marciano GM00039 (59W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess by Marciano   Caret Right Icon   GM00039 (59W)
GM0003959W
Guess by Marciano   GM00039 59W blau verlaufendBeige/Monocolour
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm