Guess GU00217 (59F) Banner
Guess GU00217 (59F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00217 (59F)
GU0021759F
Guess   GU00217 59F braun verlaufendGlänzend Blassgold
Szerokość szkieł
59 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm