Guess GU00266 (53F) Banner
Guess GU00266 (53F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00266 (53F)
GU0026653F
Guess   GU00266 53F braun verlaufendBlond Havanna
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm