Guess GU00280 (52F) Banner
Guess GU00280 (52F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00280 (52F)
GU0028052F
Guess   GU00280 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Szerokość szkieł
57 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm