Guess GU00281 (52F) Banner
Guess GU00281 (52F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00281 (52F)
GU0028152F
Guess   GU00281 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm