Guess GU00282 (52F) Banner
Guess GU00282 (52F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00282 (52F)
GU0028252F
Guess   GU00282 52F braun verlaufendDunkel Havanna
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm