Guess GU00283 (57F) Banner
Guess GU00283 (57F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00283 (57F)
GU0028357F
Guess   GU00283 57F braun verlaufendGlänzend Beige
New Icon
Jeszcze 3 GU00283 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 3 GU00283 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 18 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 40 godzin i 41 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
57 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm