Guess GU00284 (59W) Banner
Guess GU00284 (59W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00284 (59W)
GU0028459W
Guess   GU00284 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Jeszcze 1 GU00284 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU00284 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 5 godzin i 52 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
58 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm