Guess GU00285 (59W) Banner
Guess GU00285 (59W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00285 (59W)
GU0028559W
Guess   GU00285 59W blau verlaufendMatt Beige
New Icon
Jeszcze 1 GU00285 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU00285 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 8 godzin i 28 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
58 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm