Guess GU00286 (21A) Banner
Guess GU00286 (21A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00286 (21A)
GU0028621A
Guess   GU00286 21A grauGlänzend Weiss
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
130 mm