Guess GU00287 (48F) Banner
Guess GU00287 (48F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (48F)
GU0028748F
Guess   GU00287 48F braun verlaufendGlänzend Dunkelbraun
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
130 mm