Guess GU00287 (59F) Banner
Guess GU00287 (59F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00287 (59F)
GU0028759F
Guess   GU00287 59F braun verlaufendGlänzend Beige
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
130 mm