Guess GU00288 (59F) Banner
Guess GU00288 (59F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00288 (59F)
GU0028859F
Guess   GU00288 59F braun verlaufendGlänzend Beige
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
130 mm