Guess GU00294 (52F) Banner
Guess GU00294 (52F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (52F)
GU0029452F
Guess   GU00294 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Jeszcze 1 GU00294 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU00294 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 18 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 39 godzin i 58 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm