Guess GU00294 (90W) Banner
Guess GU00294 (90W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00294 (90W)
GU0029490W
Guess   GU00294 90W blau verlaufendGlänzend Blau
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm