Guess GU00296 (28F) Banner
Guess GU00296 (28F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00296 (28F)
GU0029628F
Guess   GU00296 28F braun verlaufendGlänzend Rose Gold
New Icon
Jeszcze 1 GU00296 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU00296 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 12 godzin i 24 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
21 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm