Guess GU00297 (32W) Banner
Guess GU00297 (32W)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00297 (32W)
GU0029732W
Guess   GU00297 32W blau verlaufendGlänzend Tiefgold
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm