Guess GU00299 (96A) Banner
Guess GU00299 (96A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00299 (96A)
GU0029996A
Guess   GU00299 96A grauGlänzend Dunkelgrün
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm