Guess GU00300 (90A) Banner
Guess GU00300 (90A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00300 (90A)
GU0030090A
Guess   GU00300 90A grauGlänzend Blau
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm