Guess GU00301 (32V) Banner
Guess GU00301 (32V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00301 (32V)
GU0030132V
Guess   GU00301 32V blauGlänzend Tiefgold
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
59 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm