Guess GU00302 (96A) Banner
Guess GU00302 (96A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00302 (96A)
GU0030296A
Guess   GU00302 96A grauGlänzend Dunkelgrün
Szerokość szkieł
59 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm