Guess GU00303 (42V) Banner
Guess GU00303 (42V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Guess   Caret Right Icon   GU00303 (42V)
GU0030342V
Guess   GU00303 42V blauGlänzend Dunkel Orange
Szerokość szkieł
59 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
13 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm