Guess GU50358 (052) Banner
Guess GU50358 (052)
GU50358052
Guess   GU50358 052 Dunkel Havanna
New Icon
Jeszcze 1 GU50358 na magazynie
Rozmiar i dostępność
w tym VAT
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 GU50358 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 11 godzin i 56 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm