Guess GU50361 (052) Banner
Guess GU50361 (052)
GU50361052
Guess   GU50361 052 Dunkel Havanna
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
18 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm
GU 50361 Informacja o modelach
Rozmiary i detaleS/M
Szerokość szkieł50/52
Szerokość mostka18/18
Długość zausznika140/140
RodzajDamskie
Kolor oprawkiDunkel Havanna
‌GU50361/052 Okulary korekcyjne
Określenie pomoc wspomagająca idzenie jest w przypadku GU50361 nieadekwatne. Tutaj możesz nabyć dodate, który przeniesie Twój wygląd do następnego poziomu i pokaże, że znasz ię na modzie. Z nowymi okularami Guess możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2026. W przypadku modelu GU50361 dostępne są rozmiary 50 mm, 52 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać.