Harley-Davidson HD00033 (11A) Banner
Harley-Davidson HD00033 (11A)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Harley-Davidson   Caret Right Icon   HD00033 (11A)
HD0003311A
Harley-Davidson   HD00033 11A grauGlänzend Gunmetal
Szerokość szkieł
58 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm