Max & Co. MO0153 (52F) Banner
Max & Co. MO0153 (52F)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Max & Co.   Caret Right Icon   MO0153 (52F)
MO015352F
Max & Co.   MO0153 52F braun verlaufendDunkel Havanna
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm