Max & Co. MO0158 (53E) Banner
Max & Co. MO0158 (53E)
MO015853E
Max & Co.   MO0158 53E braunBlond Havanna
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 2-3 tygodni
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
140 mm