Max & Co. MO5217 (052) Banner
Max & Co. MO5217 (052)
MO5217052
Max & Co.   MO5217 052 Dunkel Havanna
New Icon
Jeszcze 1 MO5217 na magazynie
Rozmiar i dostępność
w tym VAT
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 MO5217 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
xJeszcze 1 MO5217 na magazynie
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 14 godzin i 49 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
135 mm
MO 5217 Informacja o modelach
Rozmiary i detaleS/M
Szerokość szkieł50/52
Szerokość mostka19/19
Długość zausznika135/135
RodzajDamskie
Kolor oprawkiDunkel Havanna
‌MO5217/052 Okulary korekcyjne
Tego, że okulary nadają stylu, jest oczywiście świadomy każy klient Edel-Optics. Taki dodatek nadaje elegancji zarówno w podróży, w pracy, jak i w czasie wolnym. Z nowymi okularami Max & Co. możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2026. W przypadku modelu MO5217 dostępne są rozmiary 50 mm, 52 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać.
‌MO5217/052 Okulary korekcyjne