Adidas Originals OR0145 (52E) Banner
Adidas Originals OR0145 (52E)
OR014552E
Adidas Originals   OR0145 52E braunDunkel Havanna
New Icon
Jeszcze 1 OR0145 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 1 OR0145 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
xJeszcze 1 OR0145 na magazynie
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 15 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 14 godzin i 58 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm