Adidas Originals OR0147 (90V) Banner
Adidas Originals OR0147 (90V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Adidas Originals   Caret Right Icon   OR0147 (90V)
OR014790V
Adidas Originals   OR0147 90V blauGlänzend Blau
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
14 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm