Adidas Originals OR5140 (016) Banner
Adidas Originals OR5140 (016)
OR5140016
Adidas Originals   OR5140 016 Glänzend Palladium
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
16 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm