Adidas Originals OR5145 (001) Banner
Adidas Originals OR5145 (001)
OR5145001
Adidas Originals   OR5145 001 Glänzend Schwarz
Szerokość szkieł
52 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm