Polaroid PLD 0017/R/CH (003) Banner
Polaroid PLD 0017/R/CH (003)
PLD 0017/R/CH003
Polaroid   PLD 0017/R/CH 003 D1.50 MATTE BLACK
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 1-2 tygodni
Size, diopter and availability
Szerokość szkieł
53 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
PLD 0017/R/CH Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM
Szerokość szkieł53
Szerokość mostka17
Długość zausznika145
Diopter+1.50
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekPełna
Kolor oprawkiMatte Black
‌PLD 0017/R/CH/003 D1.50
Okulary PLD 0017/R/CH są w roku 2024 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie. Model PLD 0017/R/CH dostępny jest w rozmiarach 53 mm, 53 mm, 53 mm, 53 mm, 53 mm. Jeśli Twoje okulary nie będą Ci odpowiadały, z otrzymaną od nas etykietązwrotną, możesz każdorazowo bezpłatnie dokonać ich zwrotu. Okulary PLD 0017/R/CH marki Polaroid z kolekcji 2023 oraz 2024 są dostępne w sklepie internetowym Edel-Optics także w innych wariantach.
‌PLD 0017/R/CH/003 D1.50