Persol PO1023V (1021) Banner
Persol PO1023V (1021)
PO1023V1021
Persol   PO1023V 1021 Silver
Szerokość szkieł
55 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
PO 1023V Informacja o modelach