Persol PO3358V (1216) Banner
Persol PO3358V (1216)
PO3358V1216
Persol   PO3358V 1216 Milky Plum
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
PO 3358V Informacja o modelach
Rozmiary i detaleL/XL
Szerokość szkieł54/56
Szerokość mostka20/20
Długość zausznika145/145
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekPełna
Kolor oprawkiMilky Plum
‌PO3358V/1216 Okulary korekcyjne
Tego, że okulary nadają stylu, jest oczywiście świadomy każy klient Edel-Optics. Taki dodatek nadaje elegancji zarówno w podróży, w pracy, jak i w czasie wolnym. Z nowymi okularami Persol możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2024. W przypadku modelu PO3358V dostępne są rozmiary 54 mm, 56 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać. Jakiś inny kolor bardziej pasuje do Twojego ulubionego ubioru? Zapoznaj się także z innymi wariantami PO3358V marki Persol z naszego asortymentu kolekcji 2023 oraz 2024.