Persol PO3382V (24) Banner
Persol PO3382V (24)
PO3382V24
Persol   PO3382V 24 Havana
New Icon
Wysyłka następuje zazwyczaj w ciągu 4-6 tygodni
Szerokość szkieł
54 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
PO 3382V Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM/L
Szerokość szkieł52/54
Szerokość mostka19/19
Długość zausznika145/145
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekPełna
Kolor oprawkiHavana
‌PO3382V/24 Okulary korekcyjne
Tego, że okulary nadają stylu, jest oczywiście świadomy każy klient Edel-Optics. Taki dodatek nadaje elegancji zarówno w podróży, w pracy, jak i w czasie wolnym. Z nowymi okularami Persol możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2025. W przypadku modelu PO3382V dostępne są rozmiary 52 mm, 54 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać.
Ten model Persol jest wielofunkcyjny i pasuje zarówno dobrze paniom, jak i panom.
‌PO3382V/24 Okulary korekcyjne