Ray-Ban RB2204 (902/51) Banner
Ray-Ban RB2204 (902/51)
RB2204902/51
Ray-Ban   RB2204 902/51 Light BrownHavana
Jeszcze 19 RB2204 na magazynie
Ekskluzywne korzyści Edel-Optics
xJeszcze 19 RB2204 na magazynie
xBezpłatna wysyłka i zwrotx30 dni na zwrot towaruxKorzystne cenyxAdres rozliczeniowy
Express Icon
Gwarantowana dostawa do 18 maja 2026:
Prosimy zamówić w ciągu 33 godzin i 59 minut i wybrać UPS-Express przy kasie.
Szerokość szkieł
Szerokość szkieł
51 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
20 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
RB 2204 Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM/L
Szerokość szkieł51/54
Szerokość mostka20/20
Długość zausznika145/145
RodzajDamskie
Rodzaj oprawekPełna
Kolor oprawkiHavana
Kolor szkiełLight Brown
‌RB2204/902/51 Okulary przeciwsłoneczne
Te okulary są idealne na plaże, w drodze do pracy albo w mieście. Maja jednak jedną wadę: przyciągają spojrzenia zazdrośników. Okulary RB2204 są w roku 2023 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie. W przypadku modelu RB2204 dostępne są rozmiary 51 mm, 54 mm. W razie wątpliwości, można je bezpłatnie do nas odesłać. Jakiś inny kolor bardziej pasuje do Twojego ulubionego ubioru? Zapoznaj się także z innymi wariantami RB2204 marki Ray-Ban z naszego asortymentu kolekcji 2022 oraz 2023.