Ray-Ban RX3768V (3203) Banner
Ray-Ban RX3768V (3203)
RX3768V3203
Ray-Ban   RX3768V 3203 Blue
Szerokość szkieł
56 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
17 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm
RX 3768V Informacja o modelach
Rozmiary i detaleM/M
Szerokość szkieł54/56
Szerokość mostka17/17
Długość zausznika145/145
RodzajDamskie i Męskie
Rodzaj oprawekBezramkowe
Kolor oprawkiBlue
‌RX3768V/3203 Okulary korekcyjne
Tego, że okulary nadają stylu, jest oczywiście świadomy każy klient Edel-Optics. Taki dodatek nadaje elegancji zarówno w podróży, w pracy, jak i w czasie wolnym. Z nowymi okularami Ray-Ban możesz pokazać, ze jesteś trendy. Ta renomowana marka ustala kryteria w bieącym sezonie 2025. Model RX3768V dostępny jest w rozmiarach 54 mm, 56 mm. Jeśli Twoje okulary nie będą Ci odpowiadały, z otrzymaną od nas etykietązwrotną, możesz każdorazowo bezpłatnie dokonać ich zwrotu.
Ten model Ray-Ban jest wielofunkcyjny i pasuje zarówno dobrze paniom, jak i panom.