Web Eyewear WE0328 (41V) Banner
Web Eyewear WE0328 (41V)
Home   Caret Right Icon   Okulary przeciwsłoneczne   Caret Right Icon   Web Eyewear   Caret Right Icon   WE0328 (41V)
WE032841V
Web Eyewear   WE0328 41V blauGlänzend Hell Gelb
Szerokość szkieł
50 mm
Szerokość mostka
Szerokość mostka
19 mm
Długość zausznika
Długość zausznika
145 mm